A shiny black van drives through a parking lot flanked by a building bearing the Amazon logo.
Zarezerwuj wycieczkę już dziś
W firmie Amazon jesteśmy w stanie wprowadzać innowacje i spełniać obietnice złożone naszym klientom dzięki niezwykłej kadrze – ponad 250 000 pracowników zatrudnionym w naszej globalnej sieci logistycznej.
Zwiedzanie Amazon
Zobacz co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Zwiedź jedno z naszych Centrów Logistyki E-Commerce i na własne oczy przekonaj się jak realizujemy zamówienia naszych klientów. Wybierz interesującą Cię lokalizację i zarezerwuj wycieczkę dla siebie lub grupy do 30 osób (uwaga: uczestnicy muszą mieć ukończone 6 lat).
Data i Godzina
Group host:
Guest 1:
Guest 2:
Guest 3:
Guest 4:
Guest 5:
Guest 6:
Guest 7:
Guest 8:
Guest 9:
Ostatni krok
Jeśli powyższe informacje są poprawne, kliknij pole Captcha, a następnie “Zarezerwuj wizytę”.
Szukasz więcej informacji?

Centra logistyki e-commerce

Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia odbywa się właśnie tam – od początku do końca – towary pochodzą od producentów i są wysyłane bezpośrednio do klientów.

Pytania i odpowiedzi

Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących naszej sieci realizacji zamówień. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Realizacja zamówień w naszych budynkach

Nasza sieć logistyczna obejmuje najnowocześniejsze technologie oraz budynki różnego rodzaju i wielkości wspierające obsługę zamówień klientów.
Out for Delivery
Get the latest news and stories from Amazon, delivered right to your inbox.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close