Zarezerwuj wycieczkę już dziś
W firmie Amazon jesteśmy w stanie wprowadzać innowacje i spełniać obietnice złożone naszym klientom dzięki niezwykłej kadrze – ponad 250 000 pracowników zatrudnionym w naszej globalnej sieci logistycznej.
Zwiedzanie Amazon

Zobacz co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Zwiedź jedno z naszych Centrów Logistyki E-Commerce i na własne oczy przekonaj się jak realizujemy zamówienia naszych klientów. Wybierz interesującą Cię lokalizację i zarezerwuj wycieczkę dla siebie lub grupy do 30 osób (uwaga: uczestnicy muszą mieć ukończone 6 lat). Na początku prosimy o podanie adresu e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować ws. rezerwacji.

Zwiedzanie Amazon

'
Wybierz lokalizację
Najpierw prosimy Cię abyś wyszukał/a lub wybrał/a lokalizację Centrum Logistyki Amazon w swojej okolicy lub w pobliżu miejsca, do którego planujesz podróż. Następnie daj nam znać, ile osób będzie Ci towarzyszyć - wyszukamy wtedy najbliższe terminy i godziny dostępne dla deklarowanej wielkości grupy.
Szukasz więcej informacji?

Centra logistyki e-commerce

Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia odbywa się właśnie tam – od początku do końca – towary pochodzą od producentów i są wysyłane bezpośrednio do klientów.

Pytania i odpowiedzi

Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących naszej sieci realizacji zamówień. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Realizacja zamówień w naszych budynkach

Nasza sieć logistyczna obejmuje najnowocześniejsze technologie oraz budynki różnego rodzaju i wielkości wspierające obsługę zamówień klientów.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close