Chceme k nám přilákat ty nejlepší zaměstnance, a proto se dlouhodobě staráme o to, aby byly mzdy vždy konkurenceschopné. Zároveň se věnujeme každodennímu dialogu se zaměstnanci, abychom trvale udrželi ty nejlepší pracovní podmínky, dobrou pracovní atmosféru a příležitosti profesního růstu.
Doposud jsme v České republice vytvořili více než 4 500 pevných pracovních míst a v náboru pokračujeme.

Mzda

Zaměstnanci společnosti Amazon v českých distribučních centrech si přijdou na velice slušné peníze již při základní sazbě. Zaměstnanci na plný úvazek začínají na průměrném platu 150 Kč hrubého za hodinu. Nabízíme také inovativní benefity, jako je program Career Choice, který proplácí až 95 % ceny učebnic nebo školného vzdělávacích kurzů. Vedoucí pracovníci si v našich podnicích přijdou průměrně na 190 Kč za hodinu.

Benefity

  • Životní pojištění a penzijní připojištění
  • Poskytujeme zaměstnancům bezplatné dojíždění vlakem a autobusem.
  • V závodní jídelně nabízíme dotovaný oběd za 25 Kč a možnost zdarma se občerstvit širokou nabídkou teplých i studených nápojů.
  • Poskytujeme finanční podporu během mateřské dovolené a program Ramp Back.
  • Poskytujeme slevu na nákupy na Amazonu.

Nabídka

Ve společnosti Amazon nabízíme zaměstnancům také program, který snad nikdy nevyužijí. Chceme, aby ve společnosti Amazon pracovali lidé, kteří zde skutečně pracovat chtějí. Cílem je přimět zaměstnance distribučních center, aby se na chvíli zamysleli nad tím, co doopravdy chtějí. Věříme, že zůstávat někde, kde být nechcete, není v dlouhodobém měřítku zdravé ani pro zaměstnance, ani pro společnost.

Běžným zaměstnancům na plný úvazek je nabídka každý rok prodloužena.