Kde můžete navštívit naše logistické centrum Amazonu v České republice?
Prohlídka logistického centra je dostupná na jednom místě v České republice. VÍCE INFORMACÍ
Navštivte distribuční centrum Amazon

Podívejte se, jak šlape dobře namazaný stroj, který se začne pohybovat po kliknutí na tlačítko „koupit“ na stránkách Amazon.de, a přijďte navštívit jedno z distribučních center, kde na vlastní oči uvidíte, jak se staráme o vaše zásilky. Zvolte lokaci a zarezervujte si tam místo pro sebe nebo skupinu až 35 lidí (starších 6 let, děkujeme za pochopení). Nejprve vyplňte vaši e-mailovou adresu, abychom vám na ni mohli zaslat informace k rezervaci.

Navštivte distribuční centrum Amazon

'
Navštivte nejbližší distribuční centrum
Nejprve vyhledejte nebo vyberte nejbližší distribuční centrum nebo to, které vám polohou vyhovuje nejvíce. Poté zvolte, v kolika lidech si přejete centrum navštívit. Následně se zobrazí volné termíny pro daný počet osob.
Hledáte více informací?

Distribuční centra

V angličtině říkáme našim distribučním centrům „fulfillment centers“, tedy „distribuční centra“. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku do konce. Od výrobce přichází zboží, a to je pak odesíláno přímo zákazníkům.

Často kladené dotazy

Dostáváme spoustu otázek na naší dodavatelskou síť, některé odpovědi najdete dále.

Distribuce v našich budovách

Abychom co nejlépe obsloužili naše zákazníky, skládá se distribuční síť společnosti Amazon z různých typů budov odlišných velikostí, vybavených tou nejmodernější technologií.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close