Italy Design Award
Vítejte v distribučním centru společnosti Amazon
Ve společnosti Amazon se staráme jak o inovace, tak o potřeby našich zákazníků. To je možné díky obrovské pracovní síle, kterou představuje více než 250 000 našich zaměstnanců na plný úvazek. Ti zajišťují chod distribučních center po celém světě. V distribučních centrech společnosti Amazon se inovace spojují s prací zaměstnanců a využitím technologií a zajišťují maximální spokojenost zákazníků.
Distribuční centra
V angličtině říkáme našim distribučním centrům „fulfillment centers“, tedy „distribuční centra“. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku do konce. Od výrobce přichází zboží, a to je pak odesíláno přímo zákazníkům.

Cesta balíku ze skladu společnosti Amazon k vašim dveřím

Náklaďáky i letadla. Nahlédněte do budoucnosti doručování zásilek

Význam bezpečnosti práce ve společnosti Amazon

Vytváření kultury bezpečí v každém distribučním centru pro společnost Amazon znamená naslouchat svým zaměstnancům stejně pozorně jako zákazníkům.
Navštivte distribuční centrum Amazon
Podívejte se, jak šlape dobře namazaný stroj, který se začne pohybovat po kliknutí na tlačítko „koupit“ na stránkách Amazon.de, a přijďte navštívit jedno z distribučních center, kde na vlastní oči uvidíte, jak se staráme o vaše zásilky. Zvolte lokaci a zarezervujte si tam místo pro sebe nebo skupinu až 35 lidí (starších 6 let, děkujeme za pochopení).

Pokud nás chcete navštívit ve větší skupině, prosím, kontaktujlte nás na fctours-cz@amazon.com.
Datum a čas
:
 1:
 2:
 3:
 4:
 5:
 6:
 7:
 8:
 9:
KONEČNÝ KROK
Jste připraveni zarezervovat si prohlídky s $GROUPSIZE hosty $DAY, $TIME v $CITY?<br/><br/>Pokud jsou informace uvedené výše správně, zaškrtněte box testu Captcha a klikněte na tlačí­tko &quot;Rezervovat prohlídku&quot;.<br/>
Naše distribuční centra
V současné době má společnost Amazon po celém světě více než 175 distribučních center a zabírá více než milion čtverečních metrů prostorů, kde se zákazníkům e-shopu Amazon.com ročně kompletují, balí a odesílají balíky dosahující počtu milionů za rok. Konkrétně v Severní Americe máme více než 110 fungujících zařízení s velkou škálou pracovních příležitosti.
Naše inovace
Ve společnosti Amazon jsou pokročilé technologie a automatizace prostě proto, protože zákazníci našich služeb využívají víc a víc. Nové technologie nám umožňují zákazníkům poskytovat rychlejší dopravu, širší výběr zboží a nižší ceny. Našim zaměstnancům technologie otevírá nové pracovní příležitosti a možnost pracovat v technologicky bohatém prostředí, které je bezpečnější i efektivnější.
Amazon robotics at work in a Fulfillment Center

Roboti v číslech: údaje a informace o robotice ve společnosti Amazon

Práce u nás
Pracovníci našich zařízení hrajou klíčovou roli v naplňování potřeb zákazníků. Za vše, čeho ve službě zákazníkům dosáhneme, vděčíme jejich svědomitosti.

Distribuční centra společnosti Amazon nabízí nespočet možností rozvoje schopností a pracovních školení prostřednictvím programu Career Choice. V našich distribučních centrech pracovníci zpracovávají zásilky zákazníků, kvalifikovaní technici zajišťují hladký chod zařízení a pracovníci na vedoucích pozicích dělají každodenní obchodní rozhodnutí.
Amazon fulfillment center associates

Lidé, kteří zde pracují

A man wearing a "warriors @ Amazon" shirt hugs a woman. Next to him, another woman smiles. Behind him, two men stand near an Amazon military sign.

Nábor veteránů: Veteráni na vedoucích pozicích v distribučních centrech

Místní investice
Ve společnosti Amazon je pro nás velice důležité odvděčit se společnosti v oblastech, kde je to opravdu potřeba, a podporovat komunity vytvářením nových pracovních míst i školení a vzděláváním mladých inovátorů, kteří obsadí pracovní pozice v budoucnosti.

Distribuční centra společnosti Amazon se dlouhodobě snaží být prospěšná společnosti a místním komunitám, kde jejich zaměstnanci žijí a pracují. Velice nás těší, že mají naše aktivity v komunitě pozitivní vliv. Je to způsob, jak se odvděčit našim zaměstnancům.
Často kladené dotazy
Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących naszej sieci realizacji zamówień. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
 • Co je to distribuční centrum?
  V angličtině říkáme našim distribučním centrům „fulfillment centers“. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku do konce. Od výrobce přichází zboží, a to je následně odesíláno přímo zákazníkům.
 • Kolik je na světě distribučních a třídicích center?
  Společnost Amazon má po celém světě více než 175 distribučních center a díky tomu je možné zásilky doručovat velice rychle. V Severní Americe jich máme více než 110, v Evropě pak přes 40
 • Kolik lidí distribuční centra zaměstnávají?
  Podniky společnosti Amazon celosvětově zaměstnávají více než 250 000 lidí.
 • Jak jsou distribuční centra velká?
  Rozloha distribučních center společnosti Amazon se pohybuje mezi 37 000 a 92 000 čtverečních metrů.
 • Kolik položek se nachází ve skladech distribučních center?
  Z našich distribučních center odesíláme milióny a milióny produktů.
 • Kolik typů distribučních center existuje?
  Kvůli zajištění flexibility distribuční sítě provozuje společnost Amazon několik typů zařízení.
Out for Delivery
Get the latest news and stories from Amazon, delivered right to your inbox.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close