Amazon fulfillment center associates
Centra Logistyki Amazon w Polsce – które budynki są otwarte dla Zwiedzających?
Program Zwiedzanie Amazon realizowany jest w 3 polskich Centrach firmy. CZYTAJ DALEJ
Centra logistyki e-commerce
Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia odbywa się właśnie tam – od początku do końca – towary pochodzą od producentów i są wysyłane bezpośrednio do klientów.

Tours

Jak przesyłka dociera z magazynu Amazon pod Twoje drzwi?

Zobacz, jak Amazon planuje przyszłość dostaw—od samochodów ciężarowych po samoloty cargo.

Dbałość firmy Amazon o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Budowanie kultury bezpieczeństwa w każdym centrum logistyki e-commerce oznacza, że Amazon wsłuchuje się w opinie swoich pracowników równie uważnie, jak w uwagi klientów.
Zwiedzanie Amazon
Zobacz co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Zwiedź jedno z naszych Centrów Logistyki E-Commerce i na własne oczy przekonaj się jak realizujemy zamówienia naszych klientów. Wybierz interesującą Cię lokalizację i zarezerwuj wycieczkę dla siebie lub grupy do 30 osób (uwaga: uczestnicy muszą mieć ukończone 6 lat).

W przypadku rezerwacji grupowych, prosimy o kontakt pod adresem zwiedzanie@amazon.com.
Data i Godzina
:
 1:
 2:
 3:
 4:
 5:
 6:
 7:
 8:
 9:
Ostatni krok
Jeśli powyższe informacje są poprawne, kliknij pole Captcha, a następnie “Zarezerwuj wizytę”.
Nasze centra logistyki e-commerce
Na całym świecie Amazon obsługuje ponad 175 centrów o łącznej powierzchni ponad 1,2 miliona metrów kwadratowych, na której pracownicy kompletują, pakują i wysyłają zamówienia do klientów firmy – miliony produktów rocznie.

Ponad 250 000 pracowników codziennie wprowadza innowacje w całej sieci Amazon. Praca w centrach logistyki e-commerce odbywa się na kilku zmianach na dobę, a osoby w nich zatrudnione odpowiedzialne są za wykonywanie wielu ról – od przewodzenia zespołom, przez pakowanie zamówień w pudełka, po ich wysyłkę bezpośrednio do klientów.
Nasze innowacje
Nasze innowacje w dziedzinie robotyki nie kończą się jednak na robotach transportowych! Posiadamy też m.in. roboty, które podnoszą oraz paletują towary i wiele innych.
Praca w Amazon
Nasi pracownicy poziomu początkowego odgrywają kluczową rolę w obsłudze zamówień, a co za tym idzie – wpływają na poziom zadowolenia klientów. Wszystko, co osiągamy w obszarze obsługi klientów, to zasługa zaangażowania naszych pracowników.

Nasza sieć logistyczna oferuje niezliczone możliwości rozwijania nowych umiejętności i szkolenia zawodowego, m.in. w ramach innowacyjnego programu Postaw na Swój Rozwój. W centrach logistyki e-commerce pracownicy realizują zamówienia klientów, wykwalifikowani technicy zapewniają sprawne działanie naszych innowacyjnych budynków, a liderzy sprawnie zarządzają całością realizowanych działań.
Lokalne inwestycje
Dla Amazon ważne jest, aby inwestować w dziedziny, które mają rzeczywisty wpływ i wspierają społeczności lokalne, a także tworzenie miejsc pracy, edukacja i szkolenie następnej generacji innowatorów.

Od dawna wspieramy lokalne społeczności, w których mieszkają nasi pracownicy. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój regionów i ich mieszkańców.
Pytania i odpowiedzi
Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących naszej sieci realizacji zamówień. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
 • Co to jest centrum logistyki e-commerce?
  Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia klienta, a nie jedynie magazynowanie, jest tam realizowany od początku do końca – od przyjęcia towarów od producentów, po wysyłkę bezpośrednio do klientów.
 • Ile centrów logistyki e-commerce znajduje się na całym świecie?
  Amazon ma ponad 175 centrów logistyki e-commerce na całym świecie, dzięki czemu możemy zaoferować szybką wysyłkę do naszych klientów. Ponad 110 z nich zlokalizowanych jest w Ameryce Północnej, a ponad 40 na terenie całej Europy.
 • Ilu pracowników zatrudnionych jest w centrach logistyki Amazon?
  Dziś pracuje w nich ponad 250.000 osób na całym świecie.
 • Jak duże są centra logistki e-commerce?
  Centra logistyki Amazon posiadają powierzchnię od około 37 000 do 92 000 metrów kwadratowych.
 • Ile jest typów centrów logistyki Amazon?
  Amazon dysponuje wieloma typami budynków, aby zapewnić elastyczność dostaw w naszej sieci.
 • Ilu pracowników jest zatrudnionych w każdym centrum?
  Liczba pracowników zależy od lokalizacji.
Out for Delivery
Get the latest news and stories from Amazon, delivered right to your inbox.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close