Centra Logistyki Amazon w Polsce – które budynki są otwarte dla Zwiedzających?
Program Zwiedzanie Amazon realizowany jest w 3 polskich Centrach firmy. CZYTAJ DALEJ
Centra logistyki e-commerce
Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia odbywa się właśnie tam – od początku do końca – towary pochodzą od producentów i są wysyłane bezpośrednio do klientów.

Tours

Jak przesyłka dociera z magazynu Amazon pod Twoje drzwi?

Zobacz, jak Amazon planuje przyszłość dostaw—od samochodów ciężarowych po samoloty cargo.

Dbałość firmy Amazon o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Budowanie kultury bezpieczeństwa w każdym centrum logistyki e-commerce oznacza, że Amazon wsłuchuje się w opinie swoich pracowników równie uważnie, jak w uwagi klientów.
Zwiedzanie Amazon

Zobacz co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Zwiedź jedno z naszych Centrów Logistyki E-Commerce i na własne oczy przekonaj się jak realizujemy zamówienia naszych klientów. Wybierz interesującą Cię lokalizację i zarezerwuj wycieczkę dla siebie lub grupy do 30 osób (uwaga: uczestnicy muszą mieć ukończone 6 lat). Na początku prosimy o podanie adresu e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować ws. rezerwacji.

Zwiedzanie Amazon

'
Wybierz lokalizację
Najpierw prosimy Cię abyś wyszukał/a lub wybrał/a lokalizację Centrum Logistyki Amazon w swojej okolicy lub w pobliżu miejsca, do którego planujesz podróż. Następnie daj nam znać, ile osób będzie Ci towarzyszyć - wyszukamy wtedy najbliższe terminy i godziny dostępne dla deklarowanej wielkości grupy.
Nasze centra logistyki e-commerce
Na całym świecie Amazon obsługuje ponad 175 centrów o łącznej powierzchni ponad 1,2 miliona metrów kwadratowych, na której pracownicy kompletują, pakują i wysyłają zamówienia do klientów firmy – miliony produktów rocznie.

Ponad 250 000 pracowników codziennie wprowadza innowacje w całej sieci Amazon. Praca w centrach logistyki e-commerce odbywa się na kilku zmianach na dobę, a osoby w nich zatrudnione odpowiedzialne są za wykonywanie wielu ról – od przewodzenia zespołom, przez pakowanie zamówień w pudełka, po ich wysyłkę bezpośrednio do klientów.
Nasze innowacje
Nasze innowacje w dziedzinie robotyki nie kończą się jednak na robotach transportowych! Posiadamy też m.in. roboty, które podnoszą oraz paletują towary i wiele innych.
Praca w Amazon
Nasi pracownicy poziomu początkowego odgrywają kluczową rolę w obsłudze zamówień, a co za tym idzie – wpływają na poziom zadowolenia klientów. Wszystko, co osiągamy w obszarze obsługi klientów, to zasługa zaangażowania naszych pracowników.

Nasza sieć logistyczna oferuje niezliczone możliwości rozwijania nowych umiejętności i szkolenia zawodowego, m.in. w ramach innowacyjnego programu Postaw na Swój Rozwój. W centrach logistyki e-commerce pracownicy realizują zamówienia klientów, wykwalifikowani technicy zapewniają sprawne działanie naszych innowacyjnych budynków, a liderzy sprawnie zarządzają całością realizowanych działań.
Lokalne inwestycje
Dla Amazon ważne jest, aby inwestować w dziedziny, które mają rzeczywisty wpływ i wspierają społeczności lokalne, a także tworzenie miejsc pracy, edukacja i szkolenie następnej generacji innowatorów.

Od dawna wspieramy lokalne społeczności, w których mieszkają nasi pracownicy. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój regionów i ich mieszkańców.
Pytania i odpowiedzi
Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących naszej sieci realizacji zamówień. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
 • Co to jest centrum logistyki e-commerce?
  Nasze magazyny nazywamy centrami logistyki e-commerce, ponieważ cały proces realizacji zamówienia klienta, a nie jedynie magazynowanie, jest tam realizowany od początku do końca – od przyjęcia towarów od producentów, po wysyłkę bezpośrednio do klientów.
 • Ile centrów logistyki e-commerce znajduje się na całym świecie?
  Amazon ma ponad 175 centrów logistyki e-commerce na całym świecie, dzięki czemu możemy zaoferować szybką wysyłkę do naszych klientów. Ponad 110 z nich zlokalizowanych jest w Ameryce Północnej, a ponad 40 na terenie całej Europy.
 • Ilu pracowników zatrudnionych jest w centrach logistyki Amazon?
  Dziś pracuje w nich ponad 250.000 osób na całym świecie.
 • Jak duże są centra logistki e-commerce?
  Centra logistyki Amazon posiadają powierzchnię od około 37 000 do 92 000 metrów kwadratowych.
 • Ile jest typów centrów logistyki Amazon?
  Amazon dysponuje wieloma typami budynków, aby zapewnić elastyczność dostaw w naszej sieci.
 • Ilu pracowników jest zatrudnionych w każdym centrum?
  Liczba pracowników zależy od lokalizacji.
We use cookies to enhance your visit to our site.
Accept & Close